Technologia druku UV Gel

Zapraszamy do świata technologii CANON Colorado UV GEL.

Dlaczego UV Gel? Bo jest to gwarantowana jakość, minimalizacja reklamacji oraz nieograniczone możliwości.

FABRYKA FOTOTAPET W TECHNOLOGII UVGel

Trend rozwoju rynku indywidualnych wystrojów wnętrz przyśpiesza niebagatelnie. W odpowiedzi na to zjawisko wprowadziliśmy druk fototapet w technologii UV Gel. Technologia ta niweluje bolączki innych dotychczasowych technologii stosowanych w produkcji fototapet. Stabilność rozmiarowa wydruków UVgel uzyskiwana jest temperaturze działające na podłoże jedynie w okolicach 24 stopni Celcjusza. Stabilność kolorystyczna jest uzyskiwana dzięki systemowi opartemu o technologię piezzo. Atrament jest odporny na działanie większości rozpuszczalników i nie jest wymagana laminacja wydruków.

GAMA KOLORYSTYCZNA:

Przeprowadzone testy pokazują, że technologia UV Gel przewyższa pozostałe technologie. Warto zaznaczyć, że wydruki do oglądania z bliska tj. fototapety drukowane są na najwyższych ustawieniach maszyny.

TRWAŁOŚĆ WYDRUKÓW:

Przeprowadzone testy na odporność na działanie trzech czynników: ścieranie, mycie/szorowanie oraz blaknięcie pokazuję jednoznacznie przewagę technologii UV Gel nad pozostałymi. W przypadku fototapet wszystkie te czynniki są bardzo istotne i pozwalają cieszyć się aplikacją przez długie lata.