ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Sleeping underwater animals

autor: Hanna Symonovych    id motywu: 2806
Fototapeta Sleeping underwater animals
Fototapeta Sleeping underwater animals
Fototapeta Sleeping underwater animals
Fototapeta Sleeping underwater animals
Fototapeta Sleeping underwater animals Fototapeta Sleeping underwater animals Fototapeta Sleeping underwater animals Fototapeta Sleeping underwater animals
Canvas 350g

Canvas to materiał z tkaniny bawełnianej o gramaturze 350g, która jest pokryta specjalnym warstwą podkładu, aby uzyskać lepszą jakość obrazu. Tapety z tego materiału są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale mogą być droższe niż fizelina.

Fototapeta Canvas 350g

 

Canvas 420g

Canvas Premium to jeszcze wyższej jakości materiał, który jest wykonany z mieszanki bawełny i poliestru o gramaturze 420g, ale jest pokryty grubszą warstwą podkładu, co daje jeszcze lepszą jakość obrazu. Tapety z canvasu premium są najwyższej jakości i są najdroższe spośród trzech materiałów.

Fototapeta Canvas Premium

 

Fizelina 150g

Fizelina to rodzaj materiału o gramaturze 150g, wykonanego z włókien celulozowych, które zostały spięte ze sobą w procesie produkcji. Fizelina jest lekka i łatwa do nakładania, dzięki czemu tapety z tego materiału można łatwo odnawiać. Tapety z fizeliny są stosunkowo tanie, ale mogą mieć nieco niższą jakość obrazu w porównaniu z innymi rodzajami materiałów.

Fototapeta Fizelina

 

 

Zamów na wymiar
Tagi: Dla dzieci,
Fototapety na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dopasować swoją tapetę do konkretnej powierzchni i uzyskać idealne dopasowanie. Dzięki nim można stworzyć indywidualną aranżację wnętrza, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Niezwykła fototapeta z motywem Sleeping underwater animals to idealny sposób na to, aby wzbogacić przestrzeń i stworzyć niepowtarzalną atmosferę w lokalu. Motywy Sleeping underwater animals są niezwykle inspirujące, pełne kontrastów, kolorytu i niepowtarzalnego stylu.  Fototapety drukowane w technologii UV Gel są bardzo wytrzymałe i odporne na zniszczenia. Dzięki temu drukowane na nich wzory zachowują nasycone kolory i głębię aż do kilku lat, co sprawia, że stanowią one doskonałą ozdobę wnętrza.  Jeżeli poszukujesz montażysty do położenia fototapety skorzystaj z naszej mapy certyfikowanych aplikatorów - ZOBACZ LISTĘ.